Nabíjecí čelovka Fenix HM51R Ruby

fenix-HM51R-01

Výkonná nabíjecí čelovka Fenix HM51R Ruby poskytuje světelný tok až 500 lumenů (ANSI) neutrálního bílého světla (4500 K). Dosvit světla je až 85 metrů a navíc má ve výbavě i červené LED. Nabíjecí akumulátor typu RCR123A čelovku napájí a lze ho dobít přímo ve svítilně přes micro-USB konektor, alternativně lze k napájení použít i jednorázovou lithiovou baterii CR123A. V ovládacím tlačítku je navíc indikační LED, která ukazuje, kdy dobít akumulátor. Koncovka svítilny je magnetická a díky tomu lze čekovku snadno uchytit na cokoliv železného. HM51R nabízí sedm různých režimů osvětlení a vybírat můžeme mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží (až 110 hodin). Svítilna je napájena digitálně kontrolovaným konstantním proudem, který zaručuje stálý světelný výkon i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení).

Vysokou odolnost a optimální chlazení zajišťuje celokovová konstrukce. Čelovka je plně vodotěsná dle standardu IP68 až do hloubky 2 metry pod vodou. U čelovky lze vyjmout světlo z hlavového držáku a používat ji i jako malou kapesní svítilnu. Fenix HM51R je ideálním a praktickým společníkem pro různorodé sportovní aktivity, výlety do přírody a uplatnění nalezne i v domácnosti a při práci.

Čelovka Fenix HM51R je limitovaná edice, která vychází z čelovky Fenix HM50R a nabízí řadu zdokonalení. Například chytře řešené ovládání umožní čelovku zapnout přímo do bílého světla a též přímo do červeného světla.