Čelovka Fenix HM23

fenix-HM23-00

Čelovka Fenix HM23 umožňuje světelný tok až 240 lumenů (ANSI) a dosvit 53 metrů. K napájení je použita jedna tužková AA baterie, která má v nejnižším režimu výdrž až 100 hodin (více než 4 dny). Světelným zdrojem je vynikající Cree LED s teplejším odstínem světla (neutral white). Předností tohoto odstínu světla je přirozenější a kontrastnější podání barev v přírodě. Kvalitní tělo z hliníkové slitiny a držák z odolného silikonu zajišťuje HM23 nárazuvzdornost až z výšky 2 metry, plnou prachotěsnost a vodotěsnost dle standardu IP68. Čelovka nabízí celkem tři režimy výkonu a elektroniku s funkcí prodloužení výdrže.

Velmi slušné parametry jako je nízká hmotnost pouhých 43 gramů a příznivá cena předurčují HM23 k celé řadě sportovních, zájmových, pracovních i běžných činností. Hodí se jak pro běhání, tak i kempování, turistiku, rybaření a myslivost. Poslouží vám také coby pohotovostní svítilna do auta pro neplánované situace. Jelikož má čelovka HM23 vysokou odolnost, hodí se jako pracovní čelovka do náročných podmínek.

Čelovka Fenix HM23 je pokračovatelem populárních čelovek Fenix HL20, Fenix HL21, HL22 a HL23.

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou naměřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.